Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Text
sr: Текст
