Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
