Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Image
hy: Նկար

en: Image settings
hy: Պատկերի կարգավորումներ

en: Text
hy: Տեքստ
