Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Image
lv: Attēls

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Caption
lv: Paraksts

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Image style
lv: Attēla stils
