Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Text formats
gu: ટેક્સ્ટ ફોર્મેટ

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
