Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст
