Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Caption
ps: نوم

en: Text formats
ps: متن بڼې
