Lazy-load (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Input filters
da: Input-filtre
