Lazy-load (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Input filters
hr: Filteri unosa
