Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Visibility
ast: Visibilidá
