Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས
