Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ
