Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Visibility
oc: Visibilitat
