Lazy-load (8.x-3.0-beta6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Preview
fr: Aperçu

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Not installed
fr: Non installé

en: Preview image
fr: Prévisualiser l'image

en: Image field
fr: Champ image

en: Fields only
fr: Champs uniquement
