Lazy-load (8.x-3.12) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Negate
az: İnkar et

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi
