Lazy-load (8.x-3.16) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: plugins
be: плагіны

en: Pages
be: Старонкі

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Negate
be: Звярнуць

en: Preview image
be: Перапрагледзець выяву
