Lazy-load (8.x-3.16) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: plugins
gu: પ્લગઇન્સ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા
