Lazy-load (8.x-3.16) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: plugins
ja: プラグイン

en: Pages
ja: ページ

en: Settings
ja: 設定

en: Preview
ja: プレビュー

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Negate
ja: 否定

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Preview image
ja: 画像をプレビュー

en: Plugin ID
ja: プラグインID
