Lazy-load (8.x-3.6) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: plugins
fa: افزونه‌ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Image field
fa: فیلد تصویر

en: Fields only
fa: فقط فیلدها
