Lazy-load (8.x-3.7) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Not installed
ast: Ensin instalar
