Lazy-load (8.x-3.7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Visibility
bg: Видимост

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
