Lazy-load (8.x-3.7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: plugins
ka: დამატებები

en: Pages
ka: გვერდები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Plugins
ka: ჩანართები
