Lazy-load (8.x-3.8) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: plugins
lt: įskiepiai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Negate
lt: Paneigti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
