Lazy-load (8.x-3.9) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: plugins
ca: connectors

en: Pages
ca: Pàgines

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Negate
ca: Nega

en: Plugin
ca: Connector

en: Plugins
ca: Connectors

en: Preview image
ca: Previsualitza la imatge

en: Plugin ID
ca: ID del connector
