Lazy-load (8.x-3.9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: plugins
ne: प्लगिन्स

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
