Lazy Image Style (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Media
ar: ميديا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Dependencies
ar: المتطلبات
