Lazy Image Style (3.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Media
fr: Média

en: Example
fr: Exemple

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Offset
fr: Décalage

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: Responsive image styles
fr: Styles d'images adaptatifs
