Lazy Image Style (3.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Example
da: Eksempel

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Offset
da: Forskydning

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Responsive image styles
da: Responsive billedformater
