Lazy Image Style (3.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Example
eu: Adibide

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
