Lazy Image Style (3.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Media
gl: Medios

en: Example
gl: Exemplo

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dependencies
gl: Dependencias
