Lazy Image Style (3.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Media
he: מדיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Offset
he: היסט

en: Dependencies
he: תלויות
