Lazy Image Style (3.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Responsive image styles
nl: Responsive afbeeldingsstijlen
