Lazy Image Style (3.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Media
lv: Multivide

en: Example
lv: Piemērs

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Offset
lv: Atkāpe
