Lazy Image Style (3.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Example
id: Contoh

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal

en: Offset
id: Letak

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Responsive image styles
id: Gaya gambar yang responsif
