Lazy Image Style (8.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Media
ja: メディア

en: Example
ja: 例

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Offset
ja: オフセット

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Responsive image styles
ja: レスポンシブ画像スタイル
