Lazy Image Style (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Media
fa: رسانه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Offset
fa: جابجایی

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
