Lazy Image Style (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Example
ro: Exemplu

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Offset
ro: Decalaj

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Responsive image styles
ro: Stiluri de imagine adaptive
