Lazy Image Style (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Media
vi: Phương tiện

en: Example
vi: Ví dụ

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
