Lazy Image Style (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Media
cs: Média

en: Example
cs: Příklad

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Offset
cs: Posun

en: Dependencies
cs: Závislosti
