Lazy Image Style (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Example
es: Ejemplo

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Responsive image styles
es: Estilos adaptables de la imagen.
