Lazy Image Style (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Media
hu: Média

en: Example
hu: Példa

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Offset
hu: Eltolás

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Responsive image styles
hu: Alkalmazkodó képstílusok
