Lazy Image Style (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Example
uk: Приклад

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Offset
uk: Зміщення

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Responsive image styles
uk: Адаптивні стилі зображення
