Lazy Image Style (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ
