Lazy Image Style (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Example
it: Esempio

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Offset
it: Scostamento

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Responsive image styles
it: Stili immagine responsive
