Lazy Image Style (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Example
pl: Przykład

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Responsive image styles
pl: Style responsywnych obrazów
