Lazy Image Style (8.x-2.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Media
et: Meedia

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Offset
et: Nihe

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Responsive image styles
et: Kohanduva pildi stiilid
