Lazy Image Style (8.x-2.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: Example
ca: Exemple

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Responsive image styles
ca: Estils d'imatges responsives
