Lazy Image Style (8.x-2.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Media
oc: Mèdia

en: Example
oc: Exemple

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Offset
oc: Decalatge
