Lazy Image Style (8.x-2.6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Example
pt: Exemplo

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Responsive image styles
pt: Estilos de imagem responsivos
