Lazy Image Style (8.x-2.6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Media
tr: Medya

en: Example
tr: Örnek

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Responsive image styles
tr: Duyarlı resim stilleri
